Targi Warsaw Motorcycle Show 2019

Targi Warsaw Motorcycle Show 2019

Za nami jedne z największych targów motocyklowych w Polsce – Warsaw Motorcycle Show 2019, w których braliśmy udział. Pierwsze pytanie jakie można sobie zadać, brzmi: „Jak wrażenia?”, a te są bardzo pozytywne. Obok naszego stoiska powstała strefa testów. Skutery elektryczne oraz hulajnogi elektryczne były cały czas dostępne dla osób odwiedzających nasze stoisko.

Piątek 01.03.2019 Pierwszy dzień targów był dniem przeznaczonym głównie dla osób prowadzących własny biznes związany z motocyklami, skuterami i hulajnogami. Podczas tego dnia wywiązało się kilkanaście ciekawych rozmów biznesowych, mających na celu pozyskanie nowych partnerów głównie w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, itp. Śledźcie naszą podstronę „Gdzie kupić”, gdyż w najbliższym czasie mamy nadzieje, że mile zaskoczymy wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Stoisko iamelectricskutery elektryczne, hulajnogi elektryczne

Sobota 02.03.2019

Wybiła godzina 10:00, a na naszym stosiku pojawili się już pierwsi klienci. Design naszych skuterów zapewne zrobił swoją robotę. Szczególnie musimy podziękować nowym skuterom X1 oraz S3. Nowoczesny wygląd ewidentnie przykuwał oko przechodniów, a dodatkowa możliwość przejechania się skuterami sprawiała, że na strefę testów ustawiały się kolejki. Sobota była również dniem, w którym rozdawaliśmy kupony z rabatami nawet do 1000 zł. Jedna z osób, która wylosował ten duży rabat wybrała już swój skuter, zamieniając tym samym skuter spalinowy na skuter elektryczny. Duży ruch na targach niewątpliwie był zasługą gościa specjalnego – Marcina Różalskiego, który odwiedził Warsaw Motorcycle Show 2019. W pozostałych halach można było również zobaczyć stare, zmodernizowane samochody oraz autorskie projekty motocykli spalinowych.

Niedziela 03.03.2019

Dzień sam w sobie był bardzo podobny do soboty. Przybyła duża ilość osób, które chciały dowiedzieć się czegoś więcej o pojazdach elektrycznych. Strefa testów w dalszym ciągu tętniła życiem. Co chwilę kolejne osoby prosiły o możliwość przetestowania hulajnogi lub skutera. Pod sam koniec targów, mieliśmy zaszczyt gościć organizatorów targów, którzy docenili naszą pracę nad strefą testów oraz wzbogacenie samych targów o skutery elektryczne. W nasze ręce zostało przekazane wyróżnienie, za co serdecznie dziękujemy przede wszystkim naszym odwiedzającym, ponieważ bez nich nagroda nie trafiłaby do iamelectric.

Reasumując, podczas targów ewidentnie można było zauważyć, że termin elektromobilności coraz częściej pojawia się w naszym codziennym funkcjonowaniu. Nawiązaliśmy kilkanaście ciekawych współprac, które aktualnie dopieszczamy tak, aby osoby zainteresowane skuterami elektrycznymi mogły bez problemu zakupić swój nowy pojazd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *