Promocja!
Original price was: 14999,00 zł.Current price is: 12999,00 zł.
Promocja!
Wyprzedaż
Original price was: 18499,00 zł.Current price is: 14999,00 zł.
Promocja!
Wyprzedaż
Original price was: 18499,00 zł.Current price is: 14999,00 zł.

Skutery dostawcze elektryczne

Skutery elektryczne dostawcze to propozycja skierowana dla firm gastronomicznych, chcących usprawnić proces dowozu, oraz zaoszczędzić. Przede wszystkim dobrze jest wymienić swoją aktualną flotę skuterów spalinowych na skutery elektryczne. Skuter elektryczny to przede wszystkim duża oszczędność, ponieważ koszty ładowania baterii zaczynają się już od 2 zł za 100 km.

Skutery dostawcze są wyposażone w większości w dwie pojemne baterie litowo-jonowe oraz kufer. Dzięki temu zwiększa się zasięg transportu, oraz wygoda użytkowania. Elektryki są cichym, pojemnym i przyjemnym transportem.

Nasze skutery elektryczne kierowane są również do osób, które są partnerami Uber’a, Wolt, Pyszne. Jeśli chcesz zarobić zdecydowanie więcej, być szybszy niż rower ale uniknąć korków wybierz skuter elektryczny. W tak dużych miastach jak: Wrocław, Warszawa, Poznań czy Gdańsk używając skutera elektrycznego zarobisz zdecydowanie więcej.

Pamiętaj skuter elektryczny może stać się Twoim sposobem na komunikacje z klientem.

Jaki skuter elektryczny dostawczy wybrać?

Przy zakupie dostawczego skutera elektrycznego warto mieć na uwadze, by był on szybki, zwinny, lekki i umożliwiał sprawne manewrowanie i przedzieranie przez miejskie korki. Nie bez znaczenia jest też wielkość kufra i pojemność baterii, która ma wpływ na realnie osiągane zasięgi.

Jaki zasięg mają skutery elektryczne dostawcze?

Zasięg elektrycznego skutera dostawczego zależeć będzie od pojemności baterii, ale także warunków atmosferycznych, ukształtowania terenu i wagi użytkownika. Nasze skutery dostawcze osiągają maksymalny zasięg w granicach 120 (model S5 Delivery) czy 130km (Cagoo, Sunra Robo-S.C.). Wartości te deklarowane są dla użytkownika o wadze ok. 70kg.