Cross elektryczny – poznaj najlepsze elektryczne crossy w IML!

Elektryczny motocykl crossowy to idealna recepta na ogrom przyjemności z jazdy. Modele z silnikami elektrycznymi polecane są zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych motocyklistów. Wyposażony w łańcuch, hamulce tarczowe i wydajny akumulator, pozwalający na duży zasięg jazdy, motocykl na początku może stanowić zalążek nowego hobby, z czasem jednak, gwarantujemy, stanie się prawdziwą pasją. Sklep iamelectric to miejsce, w którym znajdziesz swój wymarzony cross w ulubionej konfiguracji. Na stanie posiadamy zarówno modele dla dorosłych, jak i cross elektryczny dla dziecka. Wyczynowy motocykl przygotowany do off-roadu pozwoli cieszyć się ze wszystkich przejechanych kilometrów w absolutnej ciszy dzięki elektrycznym, ale bardzo wydajnym jednostkom napędowym, których moc znamionowa może przewyższać poziom nawet 12000W. Wszystkie crossy elektryczne są też wyposażone w wydajne baterie pozwalające na pokonywanie długich dystansów oraz dodatkowe udogodnienia (np. panel LCD, oświetlenie ksenonowe / LED). 

Wygodny, szybki i bezpieczny jak cross elektryczny

Dobry cross elektryczny powinien zapewniać wygodne prowadzenie poprzez odpowiednie zbilansowanie wszystkich części pojazdu i wysoką kulturę pracy silnika. Dla mniej doświadczonych kierowców komfort jazdy staje się jeszcze bardziej istotny, ponieważ pozwala na efektywniejsze nauczenie się podstaw jazdy w warunkach off-road. Cross elektryczny powinien być również dostosowany do docelowego zastosowania i tego, jakie tryby jazdy najczęściej będziemy wybierać. Osoby potrzebujące motocykla sportowego zasilanego jednostką elektryczną, którym będą przemieszczać się także po ulicach, muszą zawęzić wyszukiwanie do motocykli z ważną homologacją drogową. 

Na bezpieczeństwo i radość z jazdy crossem wpływa rodzaj hamulców. Crossy elektryczne dostępne w naszym sklepie najczęściej posiadają hamulce tarczowe (przód i tył). Mechanizm tarczowy doskonale sprawdza się na trasach i do jazdy terenowej. Wysokiej jakości hamulce, opony terenowe dobrane do danego rodzaju nawierzchni i intuicyjna obsługa przekładają się na bezpieczeństwo podczas jazdy. 

Elektryczne crossy, które podbiły serca doświadczonych motocyklistów i najmłodszych entuzjastów! 

W naszym sklepie znajdziesz przeróżne modele crossów elektrycznych, które od lat wybierane są przez entuzjastów off-roadu. Nasza oferta na bieżąco jest aktualizowana, dlatego zachęcamy do regularnego sprawdzania produktów dostępnych w iamelectric. W IML nie brakuje także crossów przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Z jazdy na crossie dziecko może czerpać nie tylko radość, ale również zdobywać cenne doświadczenie, a to wszystko w bezpiecznych i bezemisyjnych warunkach. 

Prawdziwy hit ostatnich sezonów to z pewnością motocykl crossowy Surron występujący w kilku różnych wariantach – każdy idealnie sprawdzi się do jazdy po trudnym, wymagającym terenie. Najnowszy model, motocross elektryczny Surron Ultra Bee T, wyposażono w wydajny silnik o mocy szczytowej 12500W, co klasyfikuje go do grupy motocykli do 125 cm3

Już teraz sprawdź wszystkie dostępne motocykle crossowe i wybierz jednoślad elektryczny, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom!