Największe targi motocyklowe już w kwietniu!

Targi motocyklowe warszawa

III edycja największych targów motocyklowych w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się już 1-3 kwietnia 2022 w podwarszawskim Nadarzynie. Czego mogą się spodziewać odwiedzający Warsaw Motorcycle Show?

Targi motocyklowe to świetna okazja do tego, aby zapoznać się z premierami i aktualną ofertą największych światowych marek. Na ten moment swój udział w wydarzeniu potwierdzili czołowi producenci pojazdów jednośladowych, w tym m.in. Yamaha, BMW, Suzuki, Kawasaki, Vespa, Junak i wiele innych. Na odwiedzających czekają wystawcy z Polski i z zagranicy. Oprócz tego, podczas tegorocznej edycji, organizatorzy przygotowali także widowiskowe pokazy stuntu na motocyklach Harley-Davidson i freestyle’u na motocrossach oraz specjalną strefę dla fanów tatuażu. Targi motocyklowe to również świetna okazja do spotkań z zawodnikami sportów motorowych i innymi pasjonatami dwóch kółek. Na uwagę zasługiwać będą także pokazy motocyklowe w kuli śmierci oraz Mistrzostwa Polski w customizacji motocykli. Dla odwiedzających przygotowano również strefę retro z legendarnymi jednośladami, warsztaty edukacyjne oraz kącik fana.

Oprócz dystrybutorów i importerów jednośladów z całego świata, swoje miejsce na targach zajmować będą producenci i dostawcy osprzętu motocyklowego i akcesoriów, a także pojazdów elektrycznych. Skorzystać będzie można również z turystyki i detailingu motocyklowego.

W poprzedniej edycji targów wzięło udział 225 wystawców i odbyło się aż 57 premier, a wydarzenie przyciągnęło prawie 70 tys. odwiedzających. Na tegorocznym wydarzeniu nie zabraknie także stoiska iamelectric, który przedstawi swoje najlepsze skutery i rowery elektryczne. Obok stanowiska znajdować się będzie strefa testowa, gdzie będzie można wypróbować pojazdy.

Warsaw Motorcycle Show odbędzie się w Ptak Warsaw Expo przy Alei Katowickiej 62 w podwarszawskim Nadarzynie. Bilety na wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży na stronie organizatora: https://motorcycleshow.pl/kup-bilet/ oraz platformach eBilet.pl i biletynatargi.com. Będą także dostępne do kupienia na miejscu w czasie trwania targów. Oprócz zaplanowanych atrakcji, na odwiedzających czekają także punkty gastronomiczne, strefa food trucków i bezpłatny parking.

Nie może was zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *