Serwis door2door

Iamelectric oferuje wszystkim swoim klientom nową usługę jaką jest serwis skuterów elektrycznych w systemie door2door. Cenimy czas każdego naszego klienta stąd staramy się jak najbardziej dostosować usługi pod wymagania użytkowników skuterów.

Jak działa door2door?

Wraz z pojawieniem się jakiegokolwiek problemu ze skuterem jesteśmy do Twojej dyspozycji, w szczególnych przypadkach proponujemy usługę door2door polegającą na odebraniu jednośladu ze wskazanego przez ciebie miejsca o wskazanym terminie. Po zakończeniu prac nad skuterem elektrycznym ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym będziemy mogli odwieźć skuter. Cały proces odbędzie się poprzez rozmowę telefoniczną lub korespondencję mailową. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Co zyskujesz dzięki usłudze door2door?

Przede wszystkim zaoszczędzisz dużo czasu, zespół iamelectric zajmie się wszystkim od A do Z. O postępie procedury będziemy Cię informować na bieżąco, tak abyś mógł wiedzieć co dzieje się z Twoim skuterem elektrycznym. Jeśli koszty naprawy nie przewyższają kosztów transportu, to taki serwis rozwiązujemy zdalnie. Zazwyczaj problemy z drobnymi podzespołami są na tyle proste do naprawy, że jesteś je w stanie wykonać we własnym zakresie z naszą pomocą zdalną. W takich wypadkach nie ma potrzeby rozpoczynania całego procesu logistycznego.
Wszystkie części niezbędne do wykonania naprawy, wyślemy kurierem pod podany adres. Korzystamy tylko i wyłącznie z zaufanych firm logistycznych, możesz być spokojny o swoją przesyłkę. Ta dociera do wyznaczonego miejsca średnio w przeciągu 36 godzin. W każdej chwili możesz kontrolować status oraz aktualnie miejsce przesyłki. Możesz być również spokojny o sam proces załadunku, naszą firmę obsługują tylko wyspecjalizowane samochody transportowe posiadające windę hydrauliczną.

 

 

  • z serwisu door2door wyłączone są pojazdy NEMO oraz ARIEL