Promocja!
14899,00 
6999,00 9299,00 

Motocykle elektryczne – wybierz motor elektryczny w IML!

Elektryczne motory i motorowery z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Gwarantują niepowtarzalną satysfakcję z jazdy, możliwość szybkiego poruszania się po mieście i są całkowicie ekologiczne. Pod względem konstrukcji motocykle elektryczne to jednoślady do złudzenia przypominające inne, klasyczne motorowery i motocykle spalinowe. Wyposażone są jednak w niezawodne silniki elektryczne zasilane energią elektryczną z ładowanej baterii.

Chociaż kategoria ta jest bardzo zróżnicowana, najczęściej pojazdy te klasyfikowane są jako motocykle elektryczne 125 cc. Prędkość maksymalna mieści się w przedziale 60 – 120 km/h – w zależności od wybranego modelu. Specyfiką pojazdów elektrycznych jest całkowity brak emisji zanieczyszczeń, bardzo niska awaryjność względem motorów spalinowych, a także możliwość delektowania się podróżą w ciszy i bez zakłóceń. Co więcej, motory i motorowery z napędem elektrycznym wyposażone są często w wiele innowacyjnych funkcji. Przy wyborze warto zwrócić uwagę między innymi na wygląd, funkcjonalność i parametry wyświetlacza. Motor elektryczny dla dorosłych idealnie sprawdzi się jako główny lub dodatkowy środek komunikacji w mieście i poza miastem!

Motocykl elektryczny – idealny do miasta i na przejażdżkę

Zakorkowane ulice, remonty dróg i wąskie miejsca parkingowe są codziennym utrapieniem mieszkańców większych miast. Motocykl elektryczny będzie idealną alternatywą dla pozostałych pojazdów, pozwalając na zupełnie swobodne i szybkie poruszanie się z miejsca na miejsce. Z wybranym u nas motorem nie musisz obawiać się o znalezienie dobrego miejsca do zaparkowania.Motory elektryczne idealnie przystosowane są do jazdy po mieście. To jednoślady, które zmieszczą się w trudniej dostępnych miejscach i pozwolą na wygodne, intuicyjne manewrowanie. Nawet prosty motocykl elektryczny 125 cc sprawdzi się idealnie, gdy poszukujemy niezawodnej maszyny do poruszania się w mieście.

Bynajmniej jednak nie są to zabawki – wydajne silniki elektryczne naszych motocykli zapewnią odpowiednie przyspieszenie potrzebne do wyprzedzania, a wraz z tym mnóstwo satysfakcji z jazdy. Na przejażdżki poza miastem szczególnie warto wybrać się na modelu motocrossowym (np. Surron Light Bee) lub fenomenalnym cruiserze Horwin CR6 osiągającym prędkość maksymalną 95 km/h. Motocykle elektryczne niezwykle cicho się prowadzi, dzięki czemu można rozkoszowywać się czystą przyjemnością podróży!

Elektryczny motor bez spalin. Poznaj różnicę i daj się wciągnąć!

Motor elektryczny może być ładowany przy domu, jak i bezpośrednio na stacjach i w punktach ładowania. Coraz nowsze konstrukcje silników przekładają się na możliwość pokonywania dłuższych zasięgów – dla motocykli elektrycznych zakres ten wynosi 80 – 150 km. Tym samym można cieszyć się ogromnymi możliwościami, jakie dają te pojazdy, bez wszystkich wad pojazdów spalinowych. Elektryczny motocykl jest w 100% bezemisyjny – nie wydziela jakichkolwiek spalin. Docenią to zarówno osoby, które szukają jednośladu do poruszania się po centrum miasta, jak i wszyscy, którym zależy na dbaniu o zdrowie własne i innych.

Kto może prowadzić elektryczny motocykl?

Zgodnie z ustawą o prawie drogowym pojazdy elektryczne traktowane są w tym momencie tak samo, jak spalinowe. Aby wsiąść za stery elektrycznego motoroweru, należy mieć ukończony 18 r.ż. (przed 2013 r.) lub posiadać ważne prawo jazdy kategorii AM. Standardowe motocykle elektryczne dostępne w naszej ofercie będą wymagały posiadania kategorii A lub kategorii B przez co najmniej 3 lata.

Już teraz sprawdź wszystkie prezentowane elektryki i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. W razie pytań prosimy o kontakt – zaprezentujemy wszystkie szczegóły i doradzimy w wyborze idealnego elektryka!

Ile kosztuje motocykl elektryczny?

Cena motocykli elektrycznych zależna jest od ich parametrów technicznych, głównie od pojemności baterii czy napędu oraz designu czy dodatkowego wyposażenia.

Jaki motocykl elektryczny wybrać?

Rozważając zakup odpowiedniego motocyklu elektrycznego należy mieć na uwadze przede wszystkim jego zasięg i dzienny dystans, jaki chcemy nim pokonywać. Dodatkowe kryterium, które możemy uwzględnić przy wyborze naszego pierwszego motocyklu elektrycznego jest jego dodatkowe wyposażenie.

Czy na motocykl elektryczny trzeba prawo jazdy?

Zgodnie z ustawą o prawie drogowym pojazdy elektryczne traktowane są w tym momencie tak samo jak spalinowe. Aby wsiąść za stery elektrycznego motoroweru, należy mieć ukończony 18 r.ż. (przed 2013 r.) lub posiadać ważne prawo jazdy kategorii AM. Standardowe motocykle elektryczne dostępne w naszej ofercie będą wymagały posiadania kategorii A lub kategorii B przez co najmniej 3 lata.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Skutery elektryczne dla dzieci
Pojazdy elektryczne
Skutery elektryczne dostawcze