Quad elektryczny – wybierz quada iamelectric!

Off-road elektrykiem to niezwykła przygoda, która ucieszy zarówno starszych, jak i młodszych entuzjastów. Elektryczny quad może być doskonałym pomysłem na prezent, który pozwoli dzieciom na nieograniczoną zabawę na terenie zamkniętym. Quady elektryczne to przyszłość, a w wykonaniu iamelectric także przyjemność. Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi pojazdami zasilanymi akumulatorowo w naszym sklepie!  

Quady elektryczne iamelectric – niezawodne pod każdym względem 

Postępująca elektryfikacja ma mnóstwo zalet, a quady są tego najlepszym dowodem. Quady elektryczne nie ustępują swoim starszym odpowiednikom z silnikami spalinowymi, ale zapewniają znacznie większy komfort jazdy. Bez względu na to, czy poruszamy się drogą asfaltową, czy uprawiamy off-road, zaskoczyć może kultura pracy silnika elektrycznego. Quad elektryczny jest niezwykle cichy, co ma ogromne znaczenie dla wypraw terenowych. Przejażdżka quadem z akumulatorem nie będzie przeszkadzała osobom postronnym, a użytkownik maszyny może całkowicie skupić się na maszynie i otaczającym terenie. 

W tej kategorii sklepu iamelectric możesz sprawdzić najlepsze quady elektryczne, które z nawiązką spełniają wszystkie wyśrubowane oczekiwania. Każdy quad jest naszym autorskim projektem, testowanym i zgodnym z obowiązującymi normami. Naszą specjalizacją są quady elektryczne dla dzieci, które zostały stworzone z myślą o zapewnieniu bezpiecznej rozrywki najmłodszym entuzjastom jazdy terenowej. Pojazdy te nie posiadają homologacji drogowej. Wymiary i moc silników elektrycznych quadów dla dzieci została dostosowana do potrzeb młodszych użytkowników, aby zapewnić odpowiednią wygodę jazdy. Cechą wspólną wszystkich prezentowanych modeli jest najwyższa jakość podzespołów użytych do produkcji i świetne parametry silników elektrycznych. 

Parametry quadów elektrycznych – silnik, moc, akumulator

W naszym sklepie znajdziesz bezpieczny i wygodny quad elektryczny dla dzieci, który zapewni mnóstwo rozrywki niezależnie od pory roku. Każdy model różni się jednak poszczególnymi parametrami. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, takich jak maksymalny zasięg, czas ładowania baterii, silnik (np. czterosuwowy 1000W, 1200W), moc pojazdu, prędkość maksymalną, rodzaj hamulców i dopuszczalną ładowność (limit kg). Większość najistotniejszych parametrów, które przekładają się na to, jak wygodny w użytkowaniu jest akumulatorowy quad, wynika z rodzaju zastosowanego silnika elektrycznego oraz baterii. Najpopularniejsze są baterie żelowe i litowo-jonowe. Pierwszy wariant jest najbardziej odporny na wibracje i wstrząsy, których w trakcie jazdy off-roadowej z pewnością nie zabraknie. Jest to także akumulator stosunkowo tani, lecz o dużej masie własnej. Z kolei quady z bateriami litowo-jonowymi mogą pochwalić się wyższym maksymalnym zasięgiem jazdy (km) na jednym ładowaniu, wysokim wskaźnikiem energii właściwej i wydajności energetycznej. Pozostają jednak mocno podatne na skrajne temperatury, dlatego w elektrycznych quadach stosowane są obydwie technologie, aby użytkownik mógł dobrać pojazd do swoich preferencji. 

Quady elektryczne dla dzieci i dla młodzieży

Kluczowe modele w naszym sklepie to quady elektryczne dla dzieci, które z oczywistych powodów nie posiadają homologacji, ale idealnie nadają się dla najmłodszych kierowców. Nie tylko są w pełni bezpieczne, lecz specjalnie dostosowane do potrzeb dzieci. Poszczególne modele polecane są dla dzieci w przedziale wiekowym 5 – 8 lat, jak i starszej młodzieży. W iamelectric nie brakuje nowości, dlatego zachęcamy do regularnego sprawdzania oferty quadów elektrycznych dla dzieci i młodzieży!