Żelowa bateria

Ż jak żelowa bateria

Ż… Żelowa bateria to jedna z najpopularniejszych baterii, stosowana również w naszych skuterach. Bateria żelowa jest zdecydowanie tańsza, natomiast jest kilkanaście razy cięższa, oraz jej żywotność jest ograniczona do 500 cykli. Taka bateria pozwoli na przejechanie około 30 tys. km. Więcej o bateriach żelowych na naszym blogu. Skuter elektryczny z baterią żelową już czeka w naszym magazynie. Baterie żelowa występuje w skuterze elektrycznym leo, który widzisz po lewej stronie.

Witamy w skuterowym leksykonie. Dzięki temu słownikowi możesz dowiedzieć się, co kryją skutery elektryczne oraz hulajnogi elektryczne pod każdą z liter. Zaczynając od A – autoryzowany sklep, kończąc na Ż – żelowa bateria. Każda z liter opowiada o czymś innym. Nasz skuterowy leksykon to kopalnia wiedzy.

Jeśli wybrałeś już skuter elektryczny koniecznie zapoznaj się z naszym leksykonem. Dzięki niemu będziesz wiedział o elektromobilności jeszcze więcej. Pamiętaj, Iamelectric to niezawodne skutery elektryczne, które odtwarzają design kultowych modeli. Ergonomia i retro styl razem z najnowszą technologią. Kliknij w poniższą literkę i dowiedz się jeszcze więcej o elektrycznym świecie.