Iamelectric

I jak iamelectric

I… Przyszedł czas na Iamelectric. Nasz sklep ze skuterami elektrycznymi funkcjonuje na rynku około dwóch lat. Robimy wszystko aby naszym klientom dostarczać najwyższą jakość oraz kompleksową obsługę. Nasze pojazdy elektryczne sprowadzamy z chińskiej firmy Sunra, jesteśmy z jej przedstawicielami w stałym kontakcie. Jesteśmy świadomi faktu, że nie każda osoba zna się na skuterach, dlatego jeśli masz na oko wybrany konkretny model skutera, to zadzwoń do nas, a na pewno opowiemy o naszych wrażeniach z jazdy. W 2019 roku pojawi się w naszym sklepie jeszcze więcej produktów. Prawdopodobnie jesteśmy jedynym sklepem z tak dużą ofertą elektrycznych skuterów.

Witamy w skuterowym leksykonie. Dzięki temu słownikowi możesz dowiedzieć się, co kryją skutery elektryczne oraz hulajnogi elektryczne pod każdą z liter. Zaczynając od A – autoryzowany sklep, kończąc na Ż – żelowa bateria. Każda z liter opowiada o czymś innym. Nasz skuterowy leksykon to kopalnia wiedzy.

Jeśli wybrałeś już skuter elektryczny koniecznie zapoznaj się z naszym leksykonem. Dzięki niemu będziesz wiedział o elektromobilności jeszcze więcej. Pamiętaj, Iamelectric to niezawodne skutery elektryczne, które odtwarzają design kultowych modeli. Ergonomia i retro styl razem z najnowszą technologią. Kliknij w poniższą literkę i dowiedz się jeszcze więcej o elektrycznym świecie.