Bateria Waga

W jak waga

W… Waga. Każdy skuter elektryczny ma inną wagę. Na jej końcową wartość ma głównie wpływ rodzaj wybranej baterii dla naszego nowo zakupionego skutera. Podczas rozmów z klientami kierujemy się prostą zasadą: Jeśli mieszkasz w bloku, wybierz skuter elektryczny z baterią litowo-jonową, ponieważ jest ona zdecydowanie lżejsza. Natomiast jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym, zdecyduj się na tańszy skuter elektryczny z baterią żelową.

Witamy w skuterowym leksykonie. Dzięki temu słownikowi możesz dowiedzieć się, co kryją skutery elektryczne oraz hulajnogi elektryczne pod każdą z liter. Zaczynając od A – autoryzowany sklep, kończąc na Ż – żelowa bateria. Każda z liter opowiada o czymś innym. Nasz skuterowy leksykon to kopalnia wiedzy.

Jeśli wybrałeś już skuter elektryczny koniecznie zapoznaj się z naszym leksykonem. Dzięki niemu będziesz wiedział o elektromobilności jeszcze więcej. Pamiętaj, Iamelectric to niezawodne skutery elektryczne, które odtwarzają design kultowych modeli. Ergonomia i retro styl razem z najnowszą technologią. Kliknij w poniższą literkę i dowiedz się jeszcze więcej o elektrycznym świecie.