Miku Max

M jak Miku Max

M… Miku Max. Pierwsze, co przychodzi na myśl, gdy spoglądamy na niego, to niesamowity, odważny design. Miku max to skuter elektryczny skierowany do osób, które lubią być w centrum uwagi. Jego oryginalny wygląd sprawi, że będziesz wyraźnie odróżniał się od innych pojazdów na drodze. Prędkość maksymalna, jaką osiągają nasze skutery elektryczne, to 45 km/h. Jest to podyktowane warunkami homologacji. Jeśli chciałbyś zwiększyć prędkość, to automatycznie utracisz homologacje oraz narazisz się na ryzyko takie jak przegrzanie baterii lub innych kluczowych kabli w skuterze.

Witamy w skuterowym leksykonie. Dzięki temu słownikowi możesz dowiedzieć się, co kryją skutery elektryczne oraz hulajnogi elektryczne pod każdą z liter. Zaczynając od A – autoryzowany sklep, kończąc na Ż – żelowa bateria. Każda z liter opowiada o czymś innym. Nasz skuterowy leksykon to kopalnia wiedzy.

Jeśli wybrałeś już skuter elektryczny koniecznie zapoznaj się z naszym leksykonem. Dzięki niemu będziesz wiedział o elektromobilności jeszcze więcej. Pamiętaj, Iamelectric to niezawodne skutery elektryczne, które odtwarzają design kultowych modeli. Ergonomia i retro styl razem z najnowszą technologią. Kliknij w poniższą literkę i dowiedz się jeszcze więcej o elektrycznym świecie.