Cykle ładowań skutera elektrycznego

C jak cykle ładowanie

C jak cykle ładowań. Cykl ładowań możemy wytłumaczyć jako liczbę określającą ile razy możemy podłączyć baterię do ładowania. Bateria litowo-jonowa charakteryzuje się ilością cykli ładowań na poziomie 1000, natomiast zdecydowanie tańszą wersję żelową naładujemy około 500 razy. Zdecyduj, w jakim celu będzie użytkowany skuter elektryczny, a następnie wybierz rodzaj baterii. Koszt baterii żelowej to około 800 zł, natomiast bateria litowo-jonowa jest zdecydowanie droższa i kosztuje około 2500 zł.

Witamy w skuterowym leksykonie. Dzięki temu słownikowi możesz dowiedzieć się, co kryją skutery elektryczne oraz hulajnogi elektryczne pod każdą z liter. Zaczynając od A – autoryzowany sklep, kończąc na Ż – żelowa bateria. Każda z liter opowiada o czymś innym. Nasz skuterowy leksykon to kopalnia wiedzy.

Jeśli wybrałeś już skuter elektryczny koniecznie zapoznaj się z naszym leksykonem. Dzięki niemu będziesz wiedział o elektromobilności jeszcze więcej. Pamiętaj, Iamelectric to niezawodne skutery elektryczne, które odtwarzają design kultowych modeli. Ergonomia i retro styl razem z najnowszą technologią. Kliknij w poniższą literkę i dowiedz się jeszcze więcej o elektrycznym świecie.