Promocja!
Original price was: 6499,00 zł.Current price is: 3499,00 zł.

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne są bardzo dobrą alternatywą względem zwykłych rowerów – zarówno miejskich, jak i górskich. Elektryki cieszą się coraz większą popularnością i można je spotkać na każdym kroku. Zainteresowanie odnotowują też miejskie rowery elektryczne wypożyczane na określony czas. Przemieszczanie się po mieście staje się przyjemniejsze, ale nierzadko także szybsze, bo nie trzeba czekać w uciążliwych korkach. 

Wyróżniamy wiele modeli i rodzajów rowerów elektrycznych. W zależności od potrzeb możemy znaleźć rowery z grubym kołem (np. model Fatboy), rowery elektryczne damskie i męskie, rowery górskie i tak zwane szosówki. Najlepsze rowery elektryczne zapewnią nie tylko komfort podróżowania, ale pozwolą też świetnie wyróżnić się w tłumie za sprawą kolorowej, czasem zdobionej, ramy. W tej kategorii każdy znajdzie coś dla siebie! 

Rowery elektryczne – damskie i męskie

Trudno znaleźć drugi taki pojazd, który byłby idealnie wszechstronny i doskonale pasował do różnych stylów podróżowania. Rowery elektryczne – męskie i damskie – to pojazdy doskonale nadające się do poruszania się po mieście. W naszym sklepie znajdziesz modele, które fenomenalnie oddadzą Twój indywidualny styl. Rowery damskie elektryczne, najczęściej bazujące stylistycznie na rowerach holenderskich, są także bardzo łatwe w użytkowaniu. Świetnym tego przykładem jest nowoczesny, wielofunkcyjny i atrakcyjny wizualnie rower elektryczny damski City Woman, który znajdziesz w naszej ofercie. Wybranym w naszym sklepie elektrykiem można pojechać zarówno na przejażdżkę, do sklepu na zakupy, w odwiedziny do znajomych, jak i jeździć nim regularnie do pracy! 

Składane rowery elektryczne – mobilność przede wszystkim! 

Coraz większą popularnością cieszą się rowery elektryczne składane. Nie tylko umożliwiają bezstresową i bezwysiłkową podróż dzięki zasilaniu elektrycznemu, ale także gwarantują swobodny transport. W zależności od modelu, po złożeniu rower może zmieścić się w bagażniku samochodu kompaktowego czy z nadwoziem typu sedan. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby wpakować rower szybko do bagażnika i udać się za miejsca, aby na miejscu w kilka sekund złożyć składaka i cieszyć się komfortem jazdy. Opcję tę docenimy także w odwrotnej konfiguracji, np. podróży rowerem do znajomych lub rodziny w jedną stronę i jazdą samochodem w drugą stronę. To jedna z tych zalet, które sprawiają, że skutery elektryczne mają coraz większą konkurencję. Wpływają na to także rodzimi producenci – polskie rowery elektryczne nie odstępują pod względem jakości najlepszym markom zagranicznym! 

Składane rowery elektryczne docenia się również za ich kulturę pracy. Nowoczesne pojazdy działają niezwykle cicho, są lekkie i bezawaryjne. Składak charakteryzuje się prostą konstrukcją, która umożliwia wygodne i szybkie złożenie roweru w dowolnym miejscu bez korzystania z żadnych dodatkowych przyborów. Pojazdy tego typu będą także dobrym wyborem dla osób, które nie dysponują dużą przestrzenią w domu lub w piwnicy i szukają szybkiego roweru na baterię, który zajmie jak najmniej miejsca! 

Najlepsze rowery elektryczne. Który wybrać i czym się kierować?

Stając przed wyborem elektryka, należy dokładnie przeanalizować wiele czynników. Najlepsze rowery elektryczne poznamy przede wszystkim po możliwościach jezdnych, jakie gwarantują. Przy wyborze roweru elektrycznego warto się więc kierować takimi parametrami jak: 

  • maksymalny zasięg na jednym naładowaniu baterii, 
  • maksymalna prędkość, 
  • waga roweru (bez baterii i łączna), 
  • wyświetlacz, 
  • dodatkowe funkcje, 
  • rozmiar opon, 
  • jakość wykonania pozostałych elementów – ramy, siodełka, kierownicy, 

Oczywiście poza “twardymi czynnikami” technicznymi, rowery elektryczne – męskie, jak i damskie – muszą się po prostu podobać. Jeżeli pojazdem zamierzamy podróżować często, dobrze jest zwrócić uwagę na stylistykę. Oprócz tego istotny jest też komfort podróżowania, dlatego warto dokładnie przyjrzeć się konstrukcji i rodzajowi siodełka. Bez względu na to, jakie są Twoje indywidualne preferencje, w naszym sklepie znajdziesz wymarzony rower elektryczny! 

Jak ładować rower elektryczny?

Baterię roweru elektrycznego można naładować wszędzie tam, gdzie tylko będziesz mieć dostęp do gniazdka z prądem. Akumulator w rowerze ładuje się przy pomocy oryginalnego zasilacza.

Jak dobrać rower elektryczny?

Dokonując wyboru roweru elektrycznego warto wziąć pod uwagę, po jakim terenie i jak często będziemy go użytkować (model miejski, górski czy trekkingowy).

Czy rowerem elektrycznym można jeździć bez baterii?

Rower elektryczny będzie działał tak samo jak standardowy rower, gdy nie używa silnika. Akumulator dodaje mocy tylko wtedy, gdy rowerzysta faktycznie pedałuje. Rowerem elektrycznym można jeździć także bez wspomagania elektrycznego i poruszać się swobodnie bez pedałowania, jak na zwykłym rowerze.