Hulajnogi i skutery elektryczne dla dzieci

Przyjemność z jazdy skuterem lub hulajnogą elektryczną udziela się nie tylko dorosłym. To także doskonała frajda dla dzieci! Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, dlatego dbając o odpowiednie warunki producenci przygotowują specjalne propozycje pojazdów przeznaczonych dla najmłodszych. Hulajnoga, motocykl lub skuter elektryczny dla dziecka może być doskonałym prezentem urodzinowym, świątecznym lub komunijnym. Dzięki specjalnej konstrukcji jednoślady dla najmłodszych są całkowicie bezpieczne. Nie są to urządzenia przeznaczone do jazdy po szosie, ale po bezpiecznych, wyodrębnionych terenach oraz zawsze pod kontrolą rodzica lub dorosłego opiekuna.

Motocykl, hulajnoga lub skuter elektryczny dla dzieci to nie tylko przyjemność, którą można sprawić swojej pociesze, ale także możliwość dalszego rozwoju. Możliwość samodzielnego kierowania pojazdem odpowiednio dostosowanym do warunków najmłodszych, zapewniać może doskonałe ćwiczenie refleksu, ostrożności i podstawowych zasad kierowania pojazdami. Skuter elektryczny dla dziewczynki lub chłopca będzie świetnym upominkiem w każdej sytuacji.

Warto zwrócić uwagę na to, że aby zasiąść za stery pełnowymiarowych pojazdów z silnikami elektrycznymi i spalinowymi, spełniających limity pojemnościowe, należy mieć ukończony 14 r.ż., przejść badania lekarskie i zrobić prawo jazdy (najczęściej kat. AM). Nie zawsze jednak jest to wymagane. W przypadku jazdy po terenie zamkniętym skuterem czy motocyklem elektrycznym przeznaczonym dla dzieci, a więc niebędącym pełnoprawnym pojazdem, nie wymaga się dodatkowych formalności! Zachęcamy też do sprawdzenia, jak prezentują się skutery elektryczne dla dorosłych!

Quady elektryczne dla najmłodszych

W tej kategorii oferujemy także niezastąpione czterokołowce, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wybrednych, młodych entuzjastów off-roadu. Quad elektryczny dla dzieci znacznie różni się od swojego pełnoprawnego odpowiednika. To urządzenia dostosowane maksymalnie do dzieci, o znacznie obniżonej prędkości maksymalnej w taki sposób, aby jazda była najbardziej bezpieczna.

Elektryczny quad dla dzieci pozwala osiągać prędkość maksymalną 30 km/h, a maksymalny zasięg na jednym ładowaniu baterii wynosi aż 40 km. Atutem będzie też najwyższej jakości amortyzacja przód-tył i hamulce tarczowe oraz bębnowe. Taki quad dla dzieci, elektryczny, pozwoli nastolatkom na realizację największych marzeń off-roadowych w bardzo przystępnej cenie. Czterokołowce do off-roadu mogą być doskonałym pomysłem na prezent urodzinowy, który z pewnością zostanie zapamiętany przez solenizanta na zawsze.

Akcesoria i części do skuterów oraz hulajnóg dla dzieci

W naszym sklepie nie brakuje też wielu przydatnych akcesoriów, a także części do pojazdów elektrycznych. Podstawą bezpieczeństwa są jednak kaski. Kaski to obowiązkowe wyposażenie każdego motocyklisty bez względu na wiek. Chronią przed upadkami i poważniejszymi urazami, nie raz ratują życie osoby poruszającej się jednośladem lub czterokołowcem.

Posiadamy także specjalistyczne części zamienne do quadów, skuterów i motocykli elektrycznych. Prosta konstrukcja naszych pojazdów przekłada się na ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją i ewentualną naprawą. Wiele elementów można wymienić samodzielnie.

Pozostałe pojazdy elektryczne dla dzieci

Wszelkiego rodzaju skutery, motocykle elektryczne i quady na akumulator mogą być spełnieniem marzeń, ale tylko wtedy, gdy wybierze się produkt rekomendowanej marki z dobrymi parametrami technicznymi. Nasze produkty wyróżniają się jakością i świetnym stosunkiem funkcjonalności do ceny. W naszej ofercie znajdziesz też wiele innych pojazdów, dla dzieci i dla dorosłych oraz przydatnych akcesoriów. Już teraz zachęcamy do sprawdzenia całej oferty, a w razie potrzeby chętnie pomożemy przy wyborze!

Jakie skutery elektryczne dla dzieci znajdują się w ofercie?

W naszej ofercie można znaleźć motocykle, hulajnogi oraz skutery elektryczne dla dzieci. Posiadamy także quady, buggy i crossy elektryczny dla najmłodszych. Pojazdy dostosowane są w pełni do dzieci ze względu na znacznie obniżoną prędkość maksymalną w taki sposób, aby jazda była jak najbardziej bezpieczna.
Jakie uprawnienia wymagane są na skutery elektryczne dla dzieci?
Pojazdy elektryczne dedykowane dzieciom nie posiadają homologacji, w związku z czym nie są dopuszczone do ruchu drogowego i nie trzeba posiadać do nich uprawnień. Ze względu na przeznaczenie i parametry techniczne poszczególne modele pojazdów dedykowane są dla dzieci w określonym przedziale wzrostu i wieku.