Wrocław Motorcycle Show już wkrótce! #wms2022

wrocławskie targi motocyklowe 2022 iamelectric

Przed nami dwa emocjonujące dni pełne motocyklowej pasji! Już 9-10 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia odbędą się Targi Motocyklowe, a dokładnie X – jubileuszowa edycja Wrocław Motorcycle Show, która wraca do gry po dwuletniej przerwie! Co w tym roku przygotowali dla nas organizatorzy?

Na odwiedzających czekają przede wszystkim nowe modele motocykli, akcesoriów i odzieży motocyklowej. We Wrocławiu zagości ponownie jazda ekstremalna – Stunt & FMX Show, czyli freestyle motocross w wykonaniu najbardziej doświadczonej ekipy z Polski – Freestyle Family oraz stunt show Marcina Głowackiego i Polish Ninja & Stunter13. Dużo emocji zapewnią pokazy ratownictwa medycznego i mody motocyklowej. Na odwiedzających czekają także wywiady i prelekcje z gośćmi wydarzenia, a także strefa MotoVlogerów oraz wiele konkursów z nagrodami.

Coś dla siebie znajdą także pasjonaci turystyki motocyklowej. Gościem strefy podróżników będzie m.in. Moto Hero, czyli Monika Czerniejewska, która już od ponad 10 lat przemierza świat na dwóch kółkach. Oprócz niej swoim doświadczeniem podzieli się prawdziwy pasjonat ekstremalnych podróży motocyklowych zimą – Marek Suslik, znany jako Marco White Wolf oraz Ireneusz Frąckowiak, który na dwóch kółkach przejechał już setki tysięcy kilometrów, odwiedzając najdalsze zakątki świata.

Targi Motocyklowe Wrocław Motorcycle Show z iamelectric!

Na Wrocław Motorcycle Show nie może zabraknąć iamelectric, który razem z organizatorami zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest skuter elektryczny Grace. Na stoisku czekać będą na was najlepsze skutery, rowery i hulajnogi elektryczne – będzie można przymierzyć się do wybranego pojazdu, a może nawet przetestować!

Jubileuszowa edycja Motorcycle Show odbędzie się w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu. Bilety na wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży na stronie organizatora: https://wms.info.pl/bilety/ oraz na platformach Going. oraz EmpikBilety.pl. Wejściówki będą do nabycia także w kasach w dniu imprezy.

Hala Stulecia wypełni się ponownie wystawcami i pasjonatami jednośladów już 9-10 kwietnia. Czekamy na was w sobotę w godzinach 10.00 – 18.00 i niedzielę 10.00 – 17.00. Nie może was zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *