Skutery elektryczne na Targach Ptak Warsaw Expo

targi-iamelectric-skutery-elektryczne-w-warszawie

Targi, czyli jeden z najgorętszych oraz najciekawszych okresów w każdej firmie, nasze stoiska było można zobaczyć w Warszawie na Caravan Expo oraz Moto Show Expo 2019. Te dwie duże imprezy przyniosły nam liczne nowe kontakty oraz kolejnych zainteresowanych klientów, natomiast strefa testowa żyła od początku targów do samego końca. Hulajnogi elektryczne i skutery elektryczne robiły prawdziwą furorę !

Targi Ptak Warsaw Expo – Camper Caravan Show

Elektryczne skutery to dość nowy oraz innowacyjny produkt wystawiany na targach Warsaw Expo, jednakże zainteresowanie pokazało, że nowoczesność coraz śmiałej przebija się do głównego nurtu głównie za sprawą ekologii oraz zdecydowanie większej funkcjonalności od samochodów spalinowych.

Pierwszą imprezą, na jakiej byliśmy to Caravan Expo, na której prowadziliśmy głównie strefę elektromobilności oraz strefę testową. W godzinach szczytu stoisko pękało w szwach, a hulajnoga elektryczna Dream 2 okazała się rewelacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów Camperów.
Jak powiedział jeden z Klientów Pan Marek: „Kupiłem campera 3 lata temu z żoną co jakiś czas jeździmy w różne miejsca, na chwile obecną mamy rowery elektryczne ale umówmy się to czasem jest dość trudne szczególnie jeśli teren jest dość górzysty. Na chwile obecną jedynym rozwiązaniem jakie przychodzi mi na myśli to skuter elektryczny z mocą w okolicach 2000 W, Państwo (iamelectric) posiadacie takie w ofercie więc rozwiązanie na wyciągniecie ręki.”

Klientów podobnych do Pana Marka było naprawdę sporo, mile zaskoczyło nas zainteresowanie elektrykami ze strony camperowców. Jeśli również jesteś miłośnikiem podróży Camperem szczególnie mogą zainteresować Cię 4 modele.
Skuter elektryczny S3, Skuter elektryczny S4, Hulajnoga elektryczna Dream2 oraz hulajnoga elektryczna Razor.

Targi Ptak Warsaw Expo – Camper Caravan Show

Już tydzień później pojechaliśmy na Targi Warsaw Moto Show, zdecydowanie większe, bardziej medialne wydarzenie 20 km od Warszawy. Dysponowaliśmy tym razem o wiele większą przestrzenią, 161 m2 pozwoliło nam na pokazanie kilku nowości Skuter elektryczny S4, S5, a nawet flagowych modeli w kilkunastu wersjach kolorystycznych.
Pierwszy dzień jak zawszę przeznaczony był dla mediów oraz osób biznesowych, pomimo mniejszego ruchu udało się odbyć kilka bardzo owocnych rozmów w sprawie lepszego procesu dystrybucji, transportu oraz sprzedaży elektrycznych pojazdów. Kolejne dwa dni to niespotykany obrót spraw o 180 stopni, kolejki do kas wejściowych były ustawione już o 9:30, liczne autobusy oraz osoby prywatne chcące zobaczyć nowości ze świata motoryzacji napływały z każdą kolejną minutą, równo o 10:00 obsługa targów rozpoczęła wpuszczanie odwiedzających na targi. Iamelectric wystawiało się zaraz przy głównym wejściu, przez co nasza strefa testowa żyła już od samego początku. Pełną parą ruszył również konkurs, w którym można było wygrać skuter elektryczny Grace, wszyscy konkursowicze wykazali się kreatywnością przy robieniu sobie zdjęć konkursowych z naszymi skuterami. Jednak wygrać mogła tylko jedna osoba, szczęście uśmiechnęło się do Pani Ani, która w ostatni dzień targów stała się szczęśliwym posiadaczem skutera elektrycznego.

Podsumowując targi możemy zaliczyć do jak najbardziej udanych przez strefę testową przewinęło się prawdopodobnie około 3 tysięcy ludzi, w każdym z uczestników staraliśmy się zaszczepić moc elektromobilności, czy nam się udało? Myślimy, że tak takie pojazdy elektryczne jak Dream2 mogą być kluczowe przy edukowaniu oraz zapoznawaniu się ze produktem przyszłości jakim są skutery elektryczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *