Elektryczne motocykle dla wysokich osób – TOP 5!

Motocykle dla wysokich osób

Z motocykli elektrycznych korzystać może każdy bez względu na wzrost. Poszczególne modele różnią się jednak nieco konstrukcją, a także długością siedziska i profilem kierownicy. Zobacz nasze zestawienie najlepszych 5 motocykli i skuterów elektrycznych, które śmiało można polecić osobom wysokim! 

Motocykl dla wysokich. Czym powinien się charakteryzować?

Osoby wysokie czasem stają przed trudniejszym wyborem, niż np. osoby niskiego wzrostu. Widać to nie tylko na przykładzie motocykli elektrycznych, ale także różnych motorów spalinowych. Na szczęście coraz większa popularność ekologicznych jednośladów przekłada się także na większy wybór pojazdów. Zastanawiając się więc, jaki motocykl 125 dla wysokich warto wybrać, trzeba zwrócić uwagę na następujące obszary:

  • ogólne wymiary pojazdu, 
  • długość siedziska,
  • odległość między kierownicą a siedziskiem,  
  • profil kierownicy, 
  • styl jazdy (ewentualny kąt pochylenia). 

W trakcie poszukiwań dobrze jest również przeanalizować, gdzie najwięcej potrzebujemy przestrzeni. Technicznie rzecz biorąc, na pytanie, jaki motocykl na 190 wzrostu, nie ma jednej odpowiedzi. Każdy ma bowiem nieco inną sylwetkę, jak i proporcje ciała. Przykładowo, zdarza się, że niektórzy wysocy kierowcy wymagają mniejszej odległości między pozycją siedzenia a kierownicą, ale więcej przestrzeni na nogi (i vice versa). 

Najlepsze motocykle elektrycznych dla wysokich osób – TOP 5 modeli

W ofercie iamelectric znajdziesz wiele modeli skuterów i motocykli elektrycznych. Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych, dużych motorów, które na pewno sprawdzą się dla osób wysokich!  

Motocykl PCX-E – motocykl idealny

Motor elektryczny z wydajnym silnikiem, hamulcami tarczowymi CBS, nowoczesnym oświetleniem LED i sporą ilością przestrzeni? Tak, to właśnie motocykl PCX-E, czyli nasz największy motocykl 125 w wersji elektrycznej! Dwie baterie litowo-jonowe odpowiadają za długi zasięg maksymalny na jednym ładowaniu, a sportowe uosobienie i lekko pochylone do przodu siedzisko zapewniają maksymalny komfort z jazdy wysokim kierowcom.  

Motocykl elektryczny Anger – poczuj wyzwanie

Na miejscu drugim model pod wieloma względami podobny do poprzedniego motocykla, choć o bardziej miejskiej stylistyce. Na pewno sprawdzi się jako uniwersalny duży motocykl 125 (w wersji elektrycznej). Motocykl elektryczny Anger świetnie nadaje się do jazdy po mieście, ale spokojnie – bezawaryjny napęd elektryczny 3000W sprawia, że Anger pokaże pazur także w dalszych podróżach! 

Skuter elektryczny Havana – kubańskie klimaty w niskiej cenie 

Większość wersji Havana należy do grupy skuterów, ale biorąc pod uwagę świetne parametry techniczne i długie siedzisko, modele te spokojnie mogą być rozpatrywane w kategorii motocykli dla wysokich. Niesamowity design przywołujący klimaty Kuby i amerykańskiej Florydy zapewnia temu modelowi wielu zwolenników i zwolenniczek. Skuter Havana dostępny jest w wersji z jedną lub z dwiema bateriami litowo-jonowymi (Havana Double Lithium). Ponadto w tej samej stylistyce znajdziesz także pełnoprawny motocykl elektryczny – Havana GT

X1 Double Lithium – na podróże duże i małe

X1 Double Lithium to słusznych rozmiarów jednoślad z silnikiem elektrycznym, który sprawdzi się jako motocykl dla wysokiego kierowcy. Warto zwrócić uwagę na nowoczesny design, wydajny silnik, dwa akumulatory litowo-jonowe i wysokiej jakości hamulce. 

Yadea C1S – uniwersalny skuter elektryczny dla każdego 

Nie bez powodu skuter elektryczny Yadea C1S musiał znaleźć się w naszym zestawieniu. Gdy chcemy duży motocykl lub skuter a la 125 dla wysokich, ale nie szukamy też gigantycznych pojazdów, Yadea stanie się idealnym wyborem. To bardzo uniwersalny skuter, na którym dobrze powinny się czuć osoby o wzroście 175 cm, jak i 185 cm. 

Zastanawiasz się, który z powyższych modeli najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? A może masz na oku jeszcze jakiś inny motocykl z naszego sklepu? Skontaktuj się z nami już teraz, abyśmy mogli pomóc w wyborze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *