fbpx

Skutery elektryczne, to głównie środek transportu dla osób prywatnych, ale są również odpowiedzią na rozwijające się potrzeby firm gastronomicznych, które chcąc być coraz bardziej konkurencyjne, szukają sprawniejszych i bardziej ekonomicznych rozwiązań. Skutery elektryczne w usługach to strzał w dziesiątkę. Dzięki takim działaniom przedsiębiorstwo pokazuje swoje nastawienie do nowych rozwiązań oraz do samego środowiska.

Wszelkie firmy, które prowadzą jakiekolwiek usługi związane z gastronomią, mogą zaoszczędzić duże kwoty. Przypominamy, że przejechanie 100 km na skuterze elektrycznym, to koszt około 2 zł. Jest to naprawdę mało, zważywszy na dość wygórowane ceny benzyny i ropy naftowej.

Ale czy tylko gastronomii mogą przydać się skutery elektryczne? Oczywiście, że nie! Raz już słyszeliśmy o pomysłach, aby listonoszy wyposażyć w hulajnogi elektryczne. Naszym zdaniem jest to świetny pomysł. Listonosz zazwyczaj dostaje pewien obszar, po którym roznosi korespondencję. Dlaczego nie ułatwić mu jego zadania? Poprzez użytkowanie hulajnogi elektrycznej, szybciej dotrze do swojego regionu, a tym samym szybciej rozpocznie swoją właściwą pracę. Analogiczna sytuacja może zaistnieć w policji, np: podczas imprez o charakterze masowym, jeśli jeden z policjantów będzie potrzebny w konkretnym miejscu, to już nie musi tracić sił na dotarcie na miejsce zdarzenia, tylko szybko przemieści się na pojeździe elektrycznym.

Skuter elektryczny E-Kangaroo

Pierwszym nowym modelem w rodzinie Iamelectric będzie E-KANGAROO, czyli skuter elektryczny przeznaczony głównie dla usług gastronomicznych. Do jego głównych zalet należy mocna bateria 60V70AH Lithium, dzięki której osoby rozwożące posiłki będą mogły dotrzeć do każdego miejsca, które klient sobie zażyczy. Prędkość maksymalna jaką skuter osiąga to 45 km/h. Taka prędkość czyni go idealnym środkiem transportu nie narażającego kierowcę na zbyt szybką jazdę. Poniżej przedstawiamy dodatkową specyfikacje skutera.

Silnik : Bezszczotkowy 60 V 3000W
Bateria : bateria, opcjonalna druga bateria
Autonomia: 60V 20Ah Lithium / 2 x 60V 20Ah Lithium
Moc silnika : 3000W
Prędkość maksymalna : 45 km/h
Hamulce : Przedni i tylny hamulec tarczowy
Zasięg: 60 / 120 km
  

Skuter elektryczny On Time

Drugim modelem, który pojawia się w naszym sklepie jest skuter On Time. Jest również propozycja dla firm gastronomicznych, chcących usprawnić, zaoszczędzić a przede wszystkim wymienić swoją aktualną flotę skuterów spalinowych na skutery elektryczne. W przypadku tego skutera na pochwałę zasługuje bardzo krótki czas ładowania. Deklarowany czas ładowania przez producenta to tylko 2-3 godziny. Poniżej przedstawiamy dodatkową specyfikacje skutera.

Typ baterii: LG Power Bateria litowa
Bateria : bateria, opcjonalna druga bateria
Autonomia: 60V20Ah 45-50km / 60V26Ah 60-70km
Moc silnika : 1500 W
Wybór prędkości: Tryb ekonomiczny 25 km/h / Tryb normalny 45 km/h
Hamulce : Przedni i tylny hamulec tarczowy
Rozmiar opon : Przednia i tylna opona 90 / 80-11
Amortyzatory : Aluminiowe hydrauliczne amortyzatory przednie
Hydrauliczny amortyzator tylny z regulowanym tuleją

 Jeśli myślisz nad usprawnieniem swojego biznesu, to skutery elektryczne bądź hulajnogi elektryczne mogą być świetnym rozwiązaniem. Zapraszamy do naszych pozostałych wpisów, gdzie mówimy szerzej o rosnącej popularności pojazdów elektrycznych.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate site »