Promocje na Black Friday

promocje-na-black-friday-skutery-elektryczne

Promocje na Black Friday już jutro, w piątek 29.11.2019 oficjalnie rozpoczynamy czarny piątek! Czarny piątek został również okrzyknięty dniem konsumenta, ponieważ firmy udostępniają na swoich platformach e-commers niespotykanie dużo promocji. W iamelectric również zaoferowaliśmy największą w historii przecenę na skutery elektryczne, rabat 20% dostępny będzie do 2 grudnia 2019 roku. Czas ucieka skuter elektryczny czeka!

Promocje Black Friday, Cyber Monday? Od czego to się zaczęło?

Czarny Piątek, pierwsze skojarzenie jakie przychodzi na myśl to coś smutnego, tak jakby ten dzień był jakąś żałobą po smutnym wydarzeniu w kraju i choć plotek odnośnie tego terminu jest kilka to najbardziej realną jest ta, że media w roku 1981 użyły nowego terminu do określenia momentu kiedy to sprzedawcy zaczęli zarabiać naprawdę konkretne pieniądze ze względu na wyprzedaże. Ale co to ma wspólnego z przedrostkiem „Czarny”? Otóż dobre wyniki finansowe były zapisywane czarnym jak smoła tuszem. W księgach rozliczeniowych oznaczało to zawsze zarobek sklepu.

Od tego momentu promocje na czarny piątek to istny festiwal okazji oraz możliwości zaoszczędzenia pokaźniej sumy pieniężnej. Największe promocje w dalszym ciągu są tylko za oceanem, trudno żeby było inaczej, stamtąd wywodzi się ten dzień. W przypadku skuterów elektrycznych będzie jeszcze bardziej to odczuwalne ponieważ iamelectric udostępnia rabat nawet do 2500 zł. Promocja dotyczy skuterów elektrycznych dla restauracji, oraz skuterów z podwójną baterią litowo-jonową.

Jak wyglądają promocje na czarny piątek w iamelectric?

Od dnia 26-11.2019 do 02.12.2019 w iamelectric wszystkie nasze produkty zostały przecenione o 20%. To ogromna obniżka, która w sumie opiewa na 40 000 zł. Jeszcze nigdy wcześniej na oferowaliśmy tak dużej promocji. Zazwyczaj tak duże rabatu oferujemy tylko i wyłącznie kontrahentom, którzy decydują się na zakup kilku sztuk skuterów.

Co jest hitem tej wyprzedaży na black friday ?

Myślimy, że każdy znajdzie coś dla siebie zaczynając od hulajnogi elektrycznej dream 2, która w promocji kosztuje 1999 zł, co naszym zdaniem jest bardzo atrakcyjną ceną, biorąc pod uwagę możliwości tej hulajnogi. Przypomnijmy tylko:

  • Zasięg do 35 km
  • Czas ładowania nawet 6 godzin
  • Baterie naładujesz 500 razy

Pamiętaj jeśli myślisz nad prezentem nad boże narodzenie to teraz nastał idealny czas na to. Skutery elektryczne są w bardzo dużej promocji, a nasza spedycja gotowa do dostarczenia skuterów przed Bożym Narodzeniem.

Promocje Black Friday objęły również skutery premium. Cała rodzina S oraz skuter elektryczny X. W tych modelach zastosowaną najnowsze trendy projektowe oraz najbardziej sprawdzone i markowe podzespoły jakie tylko można sobie wyobrażać. Bateria Samsunga, Silnik Boscha o różnych mocach, jednakże świetnie dobranych do konkretnych modeli.

A zatem zapraszamy do zapoznawania się z naszymi promocjami. Pamiętajmy czarny piątek jest tylko jeden w roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *