Miku Super, czyli powiew świeżości prosto od Sunry!

Motocykl elektryczny Miku Super Sunra

Sunra powraca w wielkim stylu! Chiński producent pojazdów elektrycznych, znany m.in. ze skuterów Robo-S, Havana czy Hawk, na początku roku wprowadził na rynek ulepszoną wersję popularnego modelu Miku Max – Miku Super, która prawdopodobnie stanie się kolejnym sukcesem marki i już wkrótce będzie dostępna także w ofercie Iamelectric!

Przypomnijmy – Sunra jest jednym ze światowych liderów mobilności elektrycznej. Logiem azjatyckiego producenta sygnowane są elektryczne samochody, rowery, skutery i motocykle. Ze stajni Sunry wychodzi rocznie ponad cztery miliony pojazdów o napędzie elektrycznym, a najnowszy Miku Super Sunra to innowacyjne połączenie energii i sportu, które podkreśli waszą indywidualność i charakter. Model wykonany został z dbałością o każdy szczegół i dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych.

Sunra Miku Super

Prostota i lekkość w prowadzeniu skutera pozwolą wam dotrzeć wszędzie tam, gdzie poniosą was koła. Dwuosobowy Miku Super osiąga maksymalną prędkość w zaledwie 8,5 sekundy, a na jednym ładowaniu może przejechać nawet 135 km. Bezszczotkowy silnik o wysokim momencie obrotowym i mocy 3000 W pozwala osiągać maksymalną prędkość 85 km/h. Przednie i tylne hamulce tarczowe z układem hamulcowym CBS zapewniają optymalną skuteczność hamowania. Inteligentny sterownik silnika i hydrauliczny układ amortyzacji znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy i pozwalają radzić sobie w każdych warunkach drogowych. Amortyzatory hydrauliczne przednie i tylne dają podwójne poczucie komfortu.

Skuter elektryczny Miku Super wyposażony jest w dwie lekkie i przenośne baterie litowe 72V 40Ah każda, a do ich pełnego ładowania wystarczą zaledwie 4 h. Pojazd posiada trzy tryby jazdy do przodu i jedną do tyłu oraz przycisk hamowania. W pełni wykorzystuje system oświetlenia w całości oparty na diodach LED. W praktyce oznacza to mniejsze zużycie energii i jaśniejsze oświetlenie. Zamontowany w skuterze cyfrowy wyświetlacz pokazuje ilość przejechanych kilometrów, prędkość i poziom naładowania baterii. Model Miku Super został wyprodukowany zgodnie z normą wodoodporności 320 mm, dzięki czemu może poruszać się nawet w najtrudniejszych warunkach, w tym jeździć po wodzie i pokonywać wzniesienia pod kątem 27°.

Zaawansowana technika

Miku Super posiada nowoczesny port USB do ładowania telefonu komórkowego oraz pojemny schowek. Oprócz tego ten model skutera możecie połączyć z systemem Android lub iOS przy użyciu dedykowanej aplikacji. Dzięki tej funkcji będziecie mogli sterować alarmem, włączyć i wyłączyć skuter, przeprowadzić kontrolę stanu pojazdu i sprawdzić poziom ciśnienia w oponach. Za pomocą aplikacji będziecie mogli także otworzyć lub zamknąć schowek, a także skonfigurować kluczyki za pomocą Bluetooth. Tak jak wszystkie nowoczesne skutery elektryczne, Sunra Miku Super praktycznie nie wymaga serwisowania. Do regularnej konserwacji należą jedynie hamulce, zawieszenie, amortyzatory, opony i oświetlenie.

Specyfikacja techniczna

  • zasięg skutera: do 135 km na jednym ładowaniu
  • moc: 3000W
  • prędkość maksymalna: 85 km/h
  • przenośna bateria litowa: 2 x 72V 20AH
  • czas ładowania: 4 h
  • silnik: bezszczotkowy, elektryczny, o wysokim momencie obrotowym
  • maksymalna ładowność: 185 kg
  • żywotność baterii: 2000 cykli

Model Miku Super to niewątpliwie kolejny duży sukces chińskiego producenta. Nie możemy się doczekać, aby poznać w praktyce jego możliwości. Możesz go kupić w przedsprzedaży tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *