Jak wysłać skuter kurierem? Czyli jak wygląda wysyłka skutera elektrycznego w sklepie iamelectric

wysyłka skutera kurierem w przesyłce iamelectric

Zastanawiasz się nad zakupem skutera elektrycznego w iamelectric, a może dokonałeś już zakupu i jesteś ciekaw jak twój nowy skuter zostanie przygotowany? Jesteś w dobrym miejscu. W tym artykule spróbujemy przybliżyć ci kwestie jak procesujemy nasze zamówienia oraz jak wygląda wysyłka skutera. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie przesyłki sprawnie trafiały do klientów. Wiemy, że dla wielu osób ten zakup będzie czymś co odmieni ich życie.

Przygotowanie pojazdu 🛵

Po złożeniu zamówienia trafia ono na nasz magazyn, gdzie serwis IML przygotowuje wszystkie pojazdy, sprawdza stan techniczny i wykonuje przegląd zerowy. Podczas przeglądu skutera na serwisie, nasz dział administracji sporządza całą dokumentację. Do skutera zawsze dołączamy komplet dokumentów w wersji papierowej. Jest on niezbędny do rejestracji pojazdu (jeśli pojazd posiada homologację -> patrz specyfikacja swojego pojazdu). O dokumentach jakie są wymagane znajdziesz informację we wpisie tutaj.

Pakowanie skutera 📦

Następnie po dopieszczeniu Twojego nowego pojazdu, zostaje on bezpiecznie i dokładnie zapakowany w dedykowaną metalową skrzynie. Transport w tego rodzaju klatce jest najbezpieczniejszą opcją. Pozwala ona unieruchomić pojazd i dokładnie zabezpieczyć skuter za pomocą pasów transportowych. Najbardziej narażone elementy na ewentualne uszkodzenia zostają dodatkowo owinięte pianką, profilami z gąbki i folią bąbelkową. Tak zabezpieczony skuter zostaję przypięty dodatkowo na paletę transportową oraz owinięty folią stretch z taśmą IML.

Wysyłka skutera 🚛

Kolejnym krokiem jest przekazanie gotowej przesyłki z twoim pojazdem firmie spedycyjnej. Wysyłka skutera odbywa się bezproblemowo. Sam transport zazwyczaj zajmuję około 1-2 dni. Kurier skontaktuję się w dniu doręczenia pojazdu w celu ustalenia szczegółów godzinowych. Przy odbiorze skutera należy obejrzeć przesyłkę z każdej strony, a szczególną uwagę zwrócić na ewentualne wgniecenia, naruszenie zewnętrzne opakowania i taśmy IML. Dzięki starannemu pakowaniu i oferowaniu najwyższej jakości usług zminimalizowaliśmy możliwości usterek podczas transportu.

Gotowe! Twój pojazd jest już u ciebie. Możesz rozpakować swój nowy nabytek i cieszyć się z jazdy. Zapoznaj się z instrukcją użytkowania dołączoną do przesyłki. Koniecznie podziel się z nami zdjęciem z pierwszej jazdy i oznacz nas na naszym instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *