Dlaczego hulajnogi elektryczne są lepsze?

Hulajnoga elektryczna

W naszym sklepie znajdziesz również hulajnogi elektryczne i to na nich głównie skupimy się w nowym wpisie na blogu. Elektromobilność w Polsce przeżywa swoistą wiosnę. Coraz więcej słyszy się o samochodach elektrycznych oraz innych, zdecydowanie mniejszych pojazdach o napędzie elektrycznym.

W głównej mierze jest to zasługa firm proponujących tak zwany car-sharing, czyli wypożyczenie samochodu lub hulajnogi elektrycznej na jakiś czas. No właśnie, jak jest z tym czasem wypożyczenia? Naszym zdaniem to zdecydowanie za duży koszt. Oczywiście nie mówimy o jednorazowym użytku, kiedy mamy nagłą potrzebę przedostania się z punkty A do punktu B. Mowa tu o ciągłym wypożyczaniu hulajnogi i szukania jej po całej okolicy, podczas którego marnujemy mnóstwo czasu oraz pieniędzy za wypożyczenie.

W Iamelectric znajdziesz dwie hulajnogi elektryczne, które są bardzo chętnie kupowane oraz polecane przez klientów użytkujących je do dziś. Są to hulajnogi elektryczne Dream oraz Lekool firmy Sunra. Hulajnogi charakteryzują się zdecydowanie większą oponą, która ma szerokość 6,5 cm. To gwarantuje stabilność, lepszą przyczepność oraz bezpieczeństwo. Te trzy aspekty są niezmiernie ważne w sytuacji, kiedy Dreamem będzie jechała młoda osoba mająca 12 lat. Proszę nam uwierzyć, jeśli będziemy jechali hulajnogą, która ma mniejszą szerokość opony, straszne nam będą wszelkie nierówności na chodnikach oraz wystające kostki brukowe.

Hulajnoga elektryczna Dream ma ograniczoną prędkość do 25 km/h. Zasięg hulajnogi to około 40 km. Odpowiedzialna jest za to bateria żelowa przeznaczona na 500 cykli ładowań.

Drugim modelem jest Lekool przeznaczony również dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników hulajnóg. Różnice między tymi dwoma pojazdami, to w głównej mierze wielkość, design oraz różnica w amperogodzinach. W obydwóch modelach zastosowano baterie żelowe. Jeśli planujesz zakup Lekoola dla osoby niepełnoletniej, będzie to świetny wybór, ponieważ rekomendowany wiek użytkownika to 15+.

Zalety hulajnogi elektrycznej

Po zapoznaniu się z naszymi hulajnogami, powiemy Ci, dlaczego hulajnogi elektryczne są lepsze.

Jeszcze więcej mobilności

Skuter elektryczny to duża swoboda przeznaczona dla osób pełnoletnich, natomiast hulajnoga elektryczna, to jeszcze większa mobilność przeznaczona również dla osób niepełnoletnich. Twój syn lub córka zaoszczędzi bardzo dużo czasu, wykorzystując hulajnogę, a tym samym szybciej wywiąże się z wszelkich zobowiązań i będzie mogła poświecić czas na swoje hobby.

Hulajnoga elektryczna jest również przeznaczona dla osób starszych, ponieważ nie angażuje mocno żadnej z partii mięśniowej, przez co osoba słabsza lub w podeszłym wieku bez problemu będzie mogła stać się niezależna. Osoby lubiące sport, mogą uznać to za minus i, tak, to prawda, jeśli budujesz formę na początek słonecznej wiosny, to zdecydowanie hulajnoga elektryczna nie jest stworzona do tego. To przede wszystkim komfort i mobilność.

A co, jeśli mieszkasz w małej miejscowości lub na wsi i chciałbyś używać hulajnogi elektrycznej do codziennych celów? Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań! To świetny pomysł, aby szybko podjechać do lokalnego sklepu. W razie jakichkolwiek problemów lub awarii skontaktuj się z nami, a my wyślemy Tobie uszkodzą cześć do wskazanego przez Ciebie warsztatu.

Ogromny plusem, który zostawiliśmy na koniec, to koszty użytkowania hulajnogi elektrycznej. Hulajnoga jest wyposażona w silnik bezszczotkowy, co oznacza brak szczotek w silniku. Powoduje to automatyczny bardzo duży spadek awaryjności pojazdu, ponieważ wcześniej wspomniane szczotki są jednym z głównych powodów awarii. Kosztem stałym, jaki będziesz regularnie ponosił za jazdę hulajnogą to energia elektryczna. Za 100 km zapłacisz około 2 zł, prawdopodobnie jest to jeden z najtańszych środków transportu.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *