Promocja!
Original price was: 3999,00 zł.Current price is: 2599,00 zł.

Hulajnogi elektryczne

W XXI wieku trudno już wyobrazić sobie ulice bez hulajnóg elektrycznych. Można je wypożyczyć na minuty, sprezentować dla dziecka, dla siebie jako gadżet do czerpania frajdy z jazdy lub podstawowy środek podróżowania do pracy. Jedno jest pewne – hulajnogi elektryczne stały się już częścią nas samych! 

Hulajnoga elektryczna może występować w różnych wariantach, a na rynku znajdziemy mnóstwo rodzajów tych urządzeń. W ofercie naszego sklepu dostępne są takie pojazdy, jak hulajnoga elektryczna składana, z dużym kołem, np. EF Slider i nowoczesne hulajnogi Vsett i Techlife. Choć zgodnie z definicją hulajnoga jest pojazdem bez siedzenia, dostępne są również niestandardowe produkty, łączące mobilność i wygodę. Dobrym tego przykładem jest hulajnoga elektryczna z siedziskiem Dream lub Lala. Wszystkie nasze propozycje charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o detale. Mają także świetne parametry techniczne, które gwarantują szybką, bezpieczną i w pełni komfortową jazdę po mieście! 

Hulajnoga elektryczna – ceny i parametry 

Hulajnogi z silnikami elektrycznymi są pojazdami miejskimi, które powinny poruszać się zgodnie z zasadami ruchu pieszych. Pomimo tego przy wyborze tego urządzenia należy wziąć pod uwagę szereg parametrów podobnych do tych, z którymi możemy spotkać się wybierając np. rower elektryczny. Najważniejsza jest prawdopodobnie moc silnika i pojemność baterii, którą dysponuje wybrana hulajnoga elektryczna. Szybka hulajnoga może osiągać prędkość maksymalną 45 km/h, co sprawia, że ruch po mieście staje się niezwykle wygodny, a do każdego miejsca można dotrzeć błyskawicznie. 

Kolejnym ważnym parametrem jest zasięg hulajnogi. Na zasięg wpływa wiele pozostałych czynników: moc silnika, rodzaj ogniw, ale także masa osoby użytkującej sprzęt. Wysoka moc silnika, np. 650 W, którą dysponuje hulajnoga Vsett 9, przekłada się na stabilność jazdy, mierzalny, wysoki zasięg oraz prędkość. Maksymalny zasięg hulajnogi zasilanej na prąd wynosi zazwyczaj 20 – 60 km na jednym ładowaniu. To bardzo duża odległość pozwalająca na swobodne poruszanie się po mieście, jak i poza nim. 

Przy wyborze warto zwrócić uwagę także na rodzaj hamulców, wyświetlacza oraz pozostałe funkcje dodatkowe, jakimi dysponuje dana hulajnoga elektryczna. Ceny urządzeń z nowoczesnymi funkcjonalnościami wcale nie muszą być wiele wyższe, wybierając jednak hulajnogę z dobrą, wydajną baterią, inwestycja powinna się zwrócić po niedługim okresie użytkowania. 

Składana hulajnoga elektryczna – dostępna zawsze i wszędzie

Ze względu na rozmiary i sposób transportu, na rynku można znaleźć dwa rodzaje pojazdów: klasyczne hulajnogi elektryczne stałe oraz takie, które można wygodnie złożyć. Składana hulajnoga elektryczna z pewnością ma tę zaletę, że nie tylko można ją błyskawicznie włożyć do bagażnika lub za siedzenie samochodu, ale także wziąć ze sobą w rękę. Urządzenie niewiele waży, a prostota konstrukcyjna sprawia, że proces złożenia i rozłożenia zajmuje kilka sekund. Od razu można zacząć działać bez zbędnego czekania. Hulajnoga elektryczna składana będzie idealnym wyborem dla osób, którym zależy na mobilności i oszczędności czasu! 

Hulajnoga elektryczna z dużym kołem – bezpieczeństwo i zabawa

Jeszcze innym rodzajem hulajnóg zasilanych akumulatorowo są hulajnogi z dużym kołem. Gruba i szeroka opona radykalnie zmienia wrażenia z jazdy. Tego typu hulajnoga elektryczna zapewnia doskonałą zabawę zawsze i wszędzie, a duże koła sprawiają, że mniej odczuwa się jakiekolwiek nierówności na chodniku lub jezdni. 

Już teraz sprawdź całą naszą ofertę hulajnóg elektrycznych. Polecamy także rowery, motocykle i skutery elektryczne. Wybierając sprzęt w naszym sklepie, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości, bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Zobacz powyżej, który model najbardziej pasuje do Twojego charakteru!