Gdzię kupić skuter elektryczny ?

Przyjdź, Zobacz, Wypróbuj

W trzech salonach w Polsce możesz zobaczyć i przetestować nasze skutery elektryczne. Pracownicy tych punktów służą radą oraz pomocą w wybraniu odpowiedniego modelu. Szeroka gama kolorów, dwa rodzaje baterii, różne konfiguracje pojazdów – to tylko niektóre zalety naszych produktów. Warto wybrać się do salonu i przekonać się, jak cicho i przyjemnie pracują silniki elektryczne. Wrzuć na luz i odwiedź naszą załogę.
mapka-iamelectric-skutery-elektryczne

Poniżej możesz znaleźć odpowiedz na najczęstsze pytania w zakresie kupna skutera elektrycznego, jeśli jednakże nie znalazłeś odpowiedzi skontaktuj się z nami poprzez formularz Kontakt – skutery elektryczne.

Zawsze jesteśmy zainteresowani podjęciem nowych współprac, prosimy ewentualne oferty wysłać na maila dystrybucja@iamelectric.pl
Dostępne sposoby płatności: – przelewem, przed dostawą towaru na rachunek bankowy Sprzedawcy (przedpłata) na podstawie zamówienia lub faktury proforma; – za pobraniem, gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera; – w systemie ratalnym; – gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu, brak możliwości zapłaty kartą; – poprzez serwis Tpay – po otrzymaniu potwierdzenia z serwisu Tpay
Koszt przesyłki do Klienta to 150,00 zł, jednakże połowę kolejnych kosztów ponosi firma iamelectric.
Tak, w siedzibie w Domaszczynie (gmina Dlugoleka, rejon Wroclaw). Prosimy o kontakt telefoniczny celem uzgodnienia terminu.
Tak. Zawsze wystawiamy fakturę przy zakupie.
Tak, sprzedawane przez firmę iamelectric skutery posiadają roczną gwarancję Producenta.
Czas ładowania skutera elektrycznego zależy od jego modelu, , jednakże jest to czas od 4 do 8 godzin. Więcej informacji na stronie www w opisach parametrów technicznych skutera, danego modelu.
Tak. Skutery można przetestować w Karpaczu, Wrocławiu (siedziba Domasczyn), Łodzi (Sieradz) oraz w Pionkach.
Bateria jonowa, to zdecydowanie większy komfort użytkowania. Jest mniejsza, lżejsza i można ją wyciągnąć ze skutera, a co za tym idzie, baterię można zabrać do domu i naładować w dowolnej chwili. Bateria litowo-jonowa szybciej się ładuje, jest trwalsza i charakteryzuje się większą gęstością. Natomiast bateria żelowa jest zdecydowanie tańsza.
Skutery firmy Sunra to skutery elektryczne o bardzo dużej wytrzymałości, cechują się niską awaryjność (głównie przez wzgląd na silniki bezszczotkowe) .

Współpracujemy z

W naszym sklepie ze skuterami elektrycznymi każdy znajdzie coś dla siebie. Hulajnoga elektryczna to świetna rozrywka i jeszcze lepszy transport na małe odległości. Korki, brak miejsca w zatłoczonym mieście? Dobrym rozwiązaniem może być skuter elektryczny, który ułatwi Tobie drogę do pracy. Wielu z naszych klientów przyznaje wprost, że skutery elektryczny, są zdecydowanie lepsze niż skutery spalinowe. Dodatkowo korzystając z naszych skuterów , będziesz w pełni ekologiczny! Nowością iamelectric są skutery elektryczne dostawcze. Stanowią one idealne rozwiązanie dla osób prowadzących firmę gastronomiczną. W naszym sklepie  znajdziesz tylko i wyłącznie skutery i hulajnogi elektryczne wyposażone w silnik beszczotkowy. Taki rodzaj silnika staję się coraz bardziej popularny ponieważ charakteryzuję się zdecydowanie niższą awaryjnością z powodu wyeliminowania z konstrukcji szczotek, które są jednym z najczęstszych przyczyn awarii. Zamień skuter spalinowy na skuter elektryczny!